زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490185 تاریخ : 1398/06/09-13:32:49
,17,
ایجاد 3273 شغل با طرح صندوق کارآفرینی امید

ایجاد 3273 شغل با طرح صندوق کارآفرینی امید

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: امسال در هفته دولت در مجموع 783 طرح در سراسر کشور با ایجاد سه هزار و 273 شغل افتتاح شد که 647 طرح مربوط به مناطق روستایی و عشایری و 136 طرح در شهرها بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، همزمان با هفته دولت طرح‌هایی در سراسر کشور افتتاح شد. صندوق کارآفرینی امید با رویکرد حمایت از کسب و کارهای خرد بازار محور نیز در این هفته طرح‌های مختلفی را در سراسر کشور افتتاح کرد.

اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید امسال در هفته دولت 244 میلیارد تومان اعتبار برای 783 طرح پرداخت کرد.

وی افزود: حجم کل سرمایه صندوق به اضافه آورده مردم 434 میلیارد تومان بود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: از مجموع 643 طرح روستایی و عشایری که افتتاح شد 50 درصد در بخش کشاورزی، 37 درصد صنعت، 10 درصد گردشگری، بومگردی و صنایع دستی و چهار درصد فناوری اطلاعات بود.

وی اظهارداشت: 65 درصد طرح‌ها در مناطق غیرمرزی و 35 درصد در مناطق مرزی افتتاح شد و علاوه بر آن 32 درصد طرح‌ها توسعه‌ای و 65 درصد طرح‌ها ایجادی بود.

وی با مقایسه طرح‌های افتتاح شده امسال با سال گذشته، گفت: صندوق کارآفرینی امید سال گذشته 365 طرح در سراسر کشور در هفته دولت افتتاح کرد در صورتی که امسال این رقم دو برابر شده است و امسال 783 طرح افتتاح شد.

نوراله زاده افزود: پرداخت اعتبارات صندوق در هفته دولت امسال نسبت به سال گذشته سه برابر رشد داشته است به گونه ای که سال گذشته کل سرمایه‌گذاری صندوق 154 میلیارد تومان و تسهیلات صندوق 92 میلیارد تومان بود اما امسال اعتبار صندوق برای طرح‌هایی که در هفته دولت افتتاح شد 244 میلیارد تومان شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران