از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516946 تاریخ : 1399/05/08-17:08:44
,5,
اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟

اگر کارت سوخت مفقود شد به کجا مراجعه کنیم؟

مقام مسئول در شرکت پخش فرآورده های نفتی گفت: اگر کارت سوخت خودروی شخصی مفقود شود، مالک آن می تواند با مراجعه به دفتر پلیس +10 درخواست خود را برای صدور المثنی کارت سوخت بدهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مسعود رضایی درباره وضع کارت های هوشمند سوخت خودروهای عمومی و شخصی گفت: هم اکنون کارت سوخت ناوگان عمومی مانند وانت بارها و تاکسی ها حداکثر یک ماهه صادر می شود و به دست مالکان خودرو می رسد.

وی افزود: در ابتدا صدور کارت هوشمند سوخت تنها 40 روز طول می کشید، اما اکنون این فرآیند طولانی تر شده و تلاش ما این است که در سریع ترین زمان، این نیاز را پاسخ دهیم.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ادامه داد: تا به امروز 700 هزار کارت سوخت برای خودورهای شخصی صادر شده و در باجه های پستی باقی مانده که این مورد هم به دلیل شرایط شیوع کرونا در کشور به وجود آمده است.

رضایی گفت: با توجه به شرایط ویژه پیش آمده، سقف ذخیره کارت های هوشمند سوخت از 6 ماه به 9 ماه افزایش یافت و مالکان خودرو، از بابت حذف شدن ذخیره 9 ماهه خود نگرانی نداشته باشند.

وی افزود: تنها ما در حوزه بنزین کارت سوخت نداریم، بلکه برای خودروهای گازوئیل سوز هم کارت سوخت صادر می کنیم که کارت سوخت در حوزه گازوئیل با توجه به اهمیت آن 20 روزه صادر می شود.

هیچ خودرویی در کشور وجود ندارد که کارت سوخت نداشته باشد

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه برای دو برابر خودروهای موجود کارت سوخت صادر شده است، افزود: افرادی که کارت سوخت ندارند، می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 تقاضای خود را ثبت کنند و از طریق سایت WWW.EPOLICE.IR از نحوه صدور کارت سوخت خود مطلع شوند.

رضایی با بیان اینکه آمار دقیقی از خودروهایی که تاکنون کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند، وجود ندارد، گفت: به نظر می رسد که تعداد این خودروها کمتر از 10 درصد باشد، اما هر چه تقاضا وجود داشته باشد، پاسخ خواهیم داد.

وی با تأکید بر اینکه مشکلی برای صدور کارت هوشمند سوخت وجود ندارد، تصریح کرد: به همه تقاضاها جواب خواهیم داد و مالکان خودروها می توانند تقاضای صدور کارت سوخت خود را ثبت کنند.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش گفت: تا به امروز هیچ خودرویی در کشور وجود ندارد که کارت سوخت نداشته باشد، اگر کارت سوخت خودرو شخصی مفقود شود، مالک آن می تواند با مراجعه به دفتر پلیس +10 درخواست خود را برای صدور المثنی کارت سوخت بدهد.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران درباره نحوه پیگیری کارت هوشند سوخت تصریح کرد: متقاضیان کارت های هوشمند سوخت ابتدا باید وارد سایت WWW.EPOLICE.IR شوند و روی گزینه کارت سوخت کلیک کنند، سپس در قسمت پیگیری صدور کارت سوخت، نوع و شماره پلاک خودرو را وارد و روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 162
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران