جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445890 تاریخ : 1397/10/24-13:41:40
,21,
اکبریان: سقوط هواپیمای باری بویینگ 707 در فرودگاه فتح کرج/ برخورد هواپیما با منطقه مسکونی

هواپیما بوئینگ توسط کدام برج مراقبت به اشتباه هدایت شده است؟

اکبریان: سقوط هواپیمای باری بویینگ 707 در فرودگاه فتح کرج/ برخورد هواپیما با منطقه مسکونی

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی از سقوط هواپیمای باری بویینگ 707 در فرودگاه فتح کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، عزیز اکبریان با اشاره به سقوط هواپیما در منطقه فرودگاه فتح کرج، گفت: هواپیمای باری 707 دقایقی پیش در منطقه فرودگاهی فتح کرج دچار سانحه شد، این هواپیما از بیشکک قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام در حال حرکت بود و متأسفانه به دلایل نامعلوم مسیر خود را به سمت فرودگاه فتح تغییر می دهد.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرودگاه فتح فرودگاهی است که برای نگهداری و تعمیر هلیکوپتر استفاده می شود و مشخص نیست که چرا هواپیما به این سمت هدایت شده است.

هواپیما بوئینگ توسط کدام برج مراقبت به اشتباه هدایت شده است؟

وی  درخصوص سقوط هواپیما گفت: بعد از اینکه هواپیما به منطقه فرودگاه فتح می رسد، به زمین می نشیند اما به دلیل کوتاه بودن باند فرودگاه از مسیر خارج شده و به منطقه مسکونی در حوالی باند برخورد می کند.

اکبریان ادامه داد: هنوز میزان تلفات جانی هم از پرسنل هواپیما و هم ساکنان منطقه مسکونی مشخص نیست و باید تحقیقات کاملی صورت گیرد، البته نیروهای امدادی برای کمک رسانی به منطقه اعزام شده اند.

 

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: باید مشخص شود که هواپیما توسط کدام برج مراقبت، یعنی برج مراقبت فرودگاه مهرآباد یا برج مراقبت فرودگاه پیام به اشتباه هدایت شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران