زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490210 تاریخ : 1398/06/09-15:52:11
,15,
اپلیکیشن سکه؛ پرچمدار طرح « قبض سبز»

اپلیکیشن سکه؛ پرچمدار طرح « قبض سبز»

اپلیکیشن سکه در تازه ترین خدمت خود، علاوه بر امکان پرداخت" قبض برق " استعلام جزئیات و بدهی قبض برق را نیز فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، اپلیکیشن سکه در همراهی با طرح «قبض سبز» و با هدف حذف قبوض کاغذی ودر راستای حفاظت از محیط زیست، خدمت استعلام و پرداخت قبض برق را به امکانات خود اضافه کرده است.

این سرویس به منظور کاهش و حذف تدریجی برگه های قبض برق راه اندازی شده است که استعلام، مشاهده و پرداخت قبض برق را از طریق اپلکیشن سکه میسر می سازد.

برای استفاده از این سرویس می توان پس از نصب و راه اندازی اپلیکیشن سکه به روش ذیل قبض برق خود را به سهولت و امنیت پرداخت کنید.

1- ابتدا از منوی اصلی وارد منوی پرداخت قبض شده سپس گزینه برق را از میان گزینه های موجود انتخاب و شناسه قبض خود را وارد نمایید (شناسه قبض تنها برای مرتبه اول ضروری است) و در انتها گزینه استعلام را انتخاب نمائید.

2- پس از مشاهده و تائید جزئیات قبض برق ، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد و یا از لیست کارتها یکی را انتخاب نمایید.

3- پس از ورود اطلاعات کارت بانکی و انجام تراکنش ، رسید الکترونیک پرداخت قبض صادر خواهد شد.

گفتنی است اپلیکیشن سکه نیاز به خروج از خانه یا محل کار برای انجام امور بانکی و پرداختی را به حداقل ممکن رسانده است.

علاقمندان به استفاده از خدمات اپلیکیشن سکه می توانند آن را وب سایت به نشانی sekeh.behpardakht.com و یا مارکت های معتبر و مورد تائید دانلود و نصب نمایند.

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن و بازکردن برنامه، ابتدا شماره همراه خود را وارد کنید تا کد فعال سازی برایتان ارسال شود. سپس با واردکردن کد فعال سازی وارد صفحه نخست اپلیکیشن شوید و براحتی از " منوی پرداخت قبض " جهت استعلام جزئیات و بدهی قبض های خود ، پرداخت آن استفاده نمائید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران