زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520940 تاریخ : 1399/07/16-15:51:40
,10025,
اول شدیم و اول خواهیم ماند

تاکید مدیر عامل بیمه تجارت نو در همایش سراسری کارکنان؛

اول شدیم و اول خواهیم ماند

همایش سراسری کارکنان بیمه تجارت نو 15 مهرماه درحال و هوای پاییزی، به صورت لایو اینستاگرام به منظورمرور دستاوردهای حوزه های مالی و منابع انسانی و همچنین تشریح برنامه های آینده برگزارشد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو؛ در این دیدار مجازی، مدیرعامل بیمه تجارت نو با استناد به ارقام حاصل شده در حق بیمه تولیدی، سود سرمایه گذاری، سودخالص، قیمت سهم و غیره کارکرد مجموعه را مطلوب ارزیابی کرده و گفت: تحقق این ارقام که امروز تجارت نو را در برخی شاخص های مهم مالی صدر نشین دیگر شرکت های بیمه ای کرده، درحالی است که خسارت سنگین سیل و چند حادثه دیگر به طورکامل پرداخت شده است.

نیما نوراللهی، مقایسه عملکرد سال 99 نسبت به سنوات گذشته را فراتر از رشد خوانده و اظهارداشت: به طور مثال رسیدن رقم سرمایه گذاری 147 میلیارد تومان 98 به عدد قابل توجه در نیمه نخست سالجاری، جهش معناداری است نه صرفا یک رشد معمول.

وی تاکید داشت: در ادامه این مسیر پر افتخار، بیمه تجارت نو باید همیشه اول باشد و اول هم بماند که برای اول بودن لازم است احساس ارزشمندی درتک تک پرسنل نهادینه شود.

نوراللهی با بیان اینکه احساس ارزشمندی با انجام کارهای جدی و پربارتر از گذشته تقویت می شود، افزود: تا امروز هدف مجموعه کسب جایگاه برتر بازدهی دارایی درصنعت بیمه بود. حال که این مهم حاصل شده از این پس حفظ و ارتقای رتبه مجموعه درمیان دیگر شرکت های بیمه ای، صرفا بر پایه برنامه ریزی دقیق و جامع خواهد بود.

مدیر عامل تجارت نو افزایش دانش حرفه ای و تخصصی کارکنان را از برنامه های مهم پیش روی شرکت عنوان کرده وگفت: نقش نیروی انسانی در شرکت های بیمه حساس و حیاتی است برای همین اعزام همکاران واجد شرایط برای گذراندن دوره های تخصصی به خارج از کشور در دستور کار قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 154
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران