در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512594 تاریخ : 1399/02/22-10:06:34
,11,
اولین پرواز خارجی پساکرونا ازسرگرفته شد/ 5شنبه ها؛ تهران-آمستردام

رایزنی ها نتیجه داد

اولین پرواز خارجی پساکرونا ازسرگرفته شد/ 5شنبه ها؛ تهران-آمستردام

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز مجدد پروازهای برنامه ای تهران - آمستردام در روزهای پنج شنبه هر هفته خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام کرد: با پیگیری های این شرکت، موافقت مقامات بهداشتی و صدور مجوز پرواز از سوی هواپیمایی کشوری هلند، "هما" پروازهای برنامه ای خود را مجدداً به فرودگاه آمستردام برقرار می کند.

این پروازها با کسب مجوز از وزارت بهداشت و سازمان هواپیمایی کشوری و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، روزهای پنج شنبه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه آمستردام انجام می شود.

بر اساس مجوز صادر شده، شهروندان کشور هلند، دارندگان کارت اقامت، ویزای بلندمدت و افرادی که ویزای (MVV) تایپ D دارند، شهروندان اتحادیه اروپا، انگلیس و سوئیس، دیپلمات ها، اعضای سازمان های بین المللی، سازمان های بشر دوستانه و پرسنل نظامی، دیپلمات هایی که از وزارت امور خارجه ایران نامه ای مبنی بر آغاز فعالیت در کشور هلند داشته باشند، کادر بهداشت و درمان، پرسنل بخش حمل و نقل کالا و کارگران مرزی، افرادی که به دلایل غیرمترقبه خانوادگی نیاز به سفر داشته باشند و بتوانند مستندات دلایل خود را ارائه کنند، افرادی که به دلایل فوریتی یا مسائل بشردوستانه نیاز به سفر داشته باشند و بتوانند مستندات مربوطه را ارائه کنند و مسافران ترانزیت که دارای بلیت تأیید شده در همان روز در مسیر دوم باشند، می توانند به هلند مسافرت کنند.

پروازهای برنامه ای «هما» در ساعت 8 و 45 دقیقه روزهای پنج شنبه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام و در ساعت 12 به وقت محلی وارد فرودگاه آمستردام می شود.

این پرواز، همان روز در ساعت 14 به وقت محلی فرودگاه آمستردام را ترک و در ساعت 21 و 55 دقیقه وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) می شود.

متقاضیان این سفر می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 46621888 تماس گرفته و جهت تهیه بلیت به دفاتر "هما" در تهران و آمستردام مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران