سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 311227 تاریخ : 1396/09/25-15:01:16
,2,11,
اولین صندوق زمین و ساختمان امروز به بار نشست

بانک مسکن اعلام کرد:

اولین صندوق زمین و ساختمان امروز به بار نشست

اولین پروژه ی ساختمانی تامین مالی شده توسط صندوق زمین و ساختمان ، با ابتکار عمل گروه مالی بانک مسکن ، امروز به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ برج مسکونی نسیم که ساخت آن از مهرماه سال 93 با راه اندازی اولین صندوق زمین و ساختمان در کشور و با تامین مالی از بازار سرمایه آغاز شد، امروز توسط وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل بانک مسکن و اعضای هیأت مدیره ی این بانک ، افتتاح شد.

صندوق زمین و ساختمان نسیم، با ابتکار عمل گروه مالی بانک مسکن سال 93 با هدف استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای تامین مالی بخش مسکن راه اندازی شد.

صندوق زمین و ساختمان یک مسیر نوین برای تامین منابع مالی مورد نیاز پروژه های ساختمانی محسوب می شود که توسعه ی این صندوق ها می تواند چالش کمبود اعتبار برای پرداخت تسهیلات بانکی را مرتفع کند.

در این صندوق متقاضیان خرید مسکن به تناسب آورده ی نقدی خود سرمایه گذاری می کنند و در پایان پروژه ، اصل و سود خود را دریافت می کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 200
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه