از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515074 تاریخ : 1399/04/08-16:01:38
,17,4,
اولین رشد سود صنعتی 6 ماه اخیر چین ثبت شد

در ماه می

اولین رشد سود صنعتی 6 ماه اخیر چین ثبت شد

در ماه می سود شرکت های صنعتی چین برای اولین بار پس از 6 ماه رشد کرد. این نشان می دهد که ریکاوری اقتصادی این کشور قدرت گرفته و چشم انداز سرمایه گذاری در تولید و مشاغل روشن تر شده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازرویترز، در ماه می سود شرکت های صنعتی چین برای اولین بار پس از 6 ماه رشد کرد. این نشان می دهد که ریکاوری اقتصادی این کشور قدرت گرفته و چشم انداز سرمایه گذاری در تولید و مشاغل روشن تر شده است.

اداره ملی آمار چین روز یکشنبه اعلام کرد که سود شرکت های صنعتی در ماه می 6 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل رشد کرده و به 582.3 میلیارد یوآن (معادل 82.28 میلیارد دلار) رسیده است.

این رشد به دنبال افت 4.3 درصدی ماه آوریل اتفاق می افتد و بزرگترین رشد ماهانه از مارس 2019 تا کنون است.

پس از برداشته شدن محدودیت های قرنطینه ای مقابله با کرونا که صنایع این کشور را تقریباً فلج کرده بود، فعالیت های اقتصادی در چین به وضوح در حال بازگشت است، اما با ضعیف ماندن تقاضا در داخل و خارج، ریکاوری اقتصاد به صورت یکنواخت صورت نمی گیرد.

برای 5 ماه اول امسال سود شرکت های صنعتی چین نسبت به 5 ماه ابتدایی 2019 با سقوطی 19.3 درصدی به 1.84 تریلیون یوآن رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 140
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران