تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348278 تاریخ : 1397/02/16-15:04:35
,3,
اولین دوره آموزشی توانمند سازی کارآفرینان سازمانی موسسه اعتباری کوثر آغاز به کار کرد

اولین دوره آموزشی توانمند سازی کارآفرینان سازمانی موسسه اعتباری کوثر آغاز به کار کرد

مراسم افتتاحیه اولین دوره آموزشی توانمند سازی کارآفرینان سازمانی موسسه اعتباری کوثر با حضور امیر اسعدی معاون فاوا و برنامه ریزی، مصطفی امجدیان رییس مرکز مطالعات و نوآوری، دکتر طلوعی مشاور علمی مرکز مطالعات و نوآوری و مهندس سبحان مدیر باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ امیر اسعدی معاون فاوا و برنامه ریزی موسسه اعتباری کوثر در این مراسم با اشاره به ویژگی های فضای جدید کسب و کارها گفت: معتقدم هر قدمی که بر می داریم برای رشد و تعالی موسسه و در راستای تحقق شعار "آینده از آن ماست" است.

اسعدی با بیان اینکه در گذشته اتفاقات و رخدادها در دوره های زمانی طولانی صورت می پذیرفت و امروزه در هر ساعت شاهد پدیده های جدیدی در حوزه های علم و تکنولوژی می باشیم، اظهار داشت: امروزه فضای مجازی و اینترنت باعث سرعت بخشیدن به اتفاقات شده و کوثر نیز به عنوان سازمانی پیشرو می بایست تفکر و نوع نگرش خود را هم جهت با دانش و تکنولوژی های روز تغییر دهد.

معاون فاوا و برنامه ریزی موسسه اعتباری کوثر با اشاره به تغییر کاربری بانک ها و تبدیل شعب به بنگاه های مشاوره ای و اقتصادی گفت: امروزه با تغییر کاربری شعب می بایست فضای شعبه به محلی برای تعامل مشتریان با کارشناسان و مشاوره در حوزه اقتصادی و به ویژه کارآفرینان تبدیل شود.

رییس مرکز مطالعات و نوآوری در تشریح فرآیند اجرایی اولین دوره بورسیه علمی کارکنان موسسه اعتباری کوثر گفت: با توجه به آزمون های برگزار شده و طرح مسیرکارآمدی که توسط این مرکز در حال پیگیری می باشد، فرآیند برگزاری اولین دوره بورسیه علمی کارکنان کوثر برنامه ریزی شد.

امجدیان با بیان تغییرات سریع سیستم بانکی گفت: موسسه اعتباری کوثر باید همسو با تغییرات سیستم بانکی حرکت نموده و جایگاه خود را ارتقا دهد.

خاطر نشان می سازد؛ اولین دوره آموزشی توانمند سازی کارآفرینان سازمانی موسسه اعتباری کوثر با حضور 32 نفر از کارکنان منتخب سراسر کشور به مدت 10 روز با موضوعاتی از قبیل آشنایی با مدل کسب و کارها، آشنایی با مفهوم زنجیره ارزش، محاسبه جریان نقدینگی کسب و کار و غیره در پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف در حال برگزاری است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران