تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514337 تاریخ : 1399/03/24-17:36:48
,17,
اولویت خصوصی سازی سرخابی ها، اصلاح ساختار مالی است

معاون سازمان خصوصی سازی:

اولویت خصوصی سازی سرخابی ها، اصلاح ساختار مالی است

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: اولویت اصلی خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، اصلاح ساختار مالی این 2 باشگاه است.

به گزارش بانک و صنعت، ابوالقاسم شمسی گفت: جلسات پیگیری پذیرش 2 باشگاه در بازار سرمایه از نیمه دوم سال 98 به صورت جدی شروع شد و در سال 99 هم به ریاست وزیر ورزش در وزارت ورزش هر هفته در حال برگزاری است.

وی افزود: اولویت نخست، اصلاح ساختار مالی این 2 شرکت است. با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس زیان انباشته قابل توجهی دارند و سرمایه اندک آنها هم نیازمند افزایش است، از محل اموال و دارایی هایی که وزارت ورزش به تیم ها داده است یا خواهد داد و نیز از محل نشان (برند) و علائم تجاری 2 باشگاه این مشکل جبران می شود.

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: این کارها مرتب پیگیری می شود، مستندسازی ها کمی زمان بر است و اموال و دارایی هایی به این 2 شرکت داده شده است، اما مستندسازی هایش کامل نیست و مشکل حقوقی دارد.

وی افزود: از طریق وزیر ورزش، 2 باشگاه سرخابی، وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی پیگیری می کنیم و امیدواریم مشکلات را حل و فصل کنیم تا گزارش توجیهی افزایش سرمایه تهیه شود و اقدام اول را انجام می دهیم تا سایر موارد با سرعت بیشتری انجام شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران