جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521635 تاریخ : 1399/07/29-15:16:47
,13,
اولویت توزیع کودهای یارانه ای برای محصولات اساسی به ویژه گندم

اولویت توزیع کودهای یارانه ای برای محصولات اساسی به ویژه گندم

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، از اولویت توزیع کودهای یارانه ای برای محصولات اساسی به ویژه گندم خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حمید رسولی در نشست مشترک این شرکت و بنیاد ملی گندم کاران کشور ضمن ارایه گزارشی از تامین، تدراک و توزیع کودهای یارانه ای افزود: از مقدار دو میلیون تن کود اوره که توزیع آن در سال 1399 در تعهد شرکت خدمات حمایتی کشاورزی است، تاکنون مقدار یک میلیون و 103 هزار تن کود اوره در سراسر کشور از طریق کارگزاران توزیع شده است.

وی اظهارداشت: در زمینه کودهای فسفاته و پتاسه نیز تا امروز توزیع مناسبی در سراسر کشور انجام شده و کشاورزان محصولات اساسی می توانند برای خرید به کارگزاران منطقه خود مراجعه کنند.

در این نشست، عطاءالله هاشمی رییس بنیاد ملی گندمکاران ضمن تشریح جایگاه این بنیاد بر اهمیت همکاری با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تاکید و همکاری در زمینه نظارت بر توزیع و مصرف کودهای یارانه ای را پیشنهاد کرد.

گفتنی است‎؛ تعامل با تشکل های کشاورزی برای شرکت خدمات حمایتی کشاورزی حایز اهمیت بوده و این شرکت در برنامه ریزی های خود به ویژه در ماه های اخیر تلاش می کند از ظرفیت های تشکل ها جهت بهینه سازی گردش کار توزیع نهاده های کشاورزی استفاده کند.

همچنین در این ابلاغ که با هفت بند و یک جدول تایید و تصویب شده، علاوه بر تعیین قیمت دیگر محصولات زراعی، قیمت خرید تضمینی گندم معمولی هرکیلو گرم 40 هزار ریال در نظر گرفته شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران