تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311892 تاریخ : 1396/10/02-10:36:32
,1,
اهمیت همکاری شهرداری‌ها با بانک شهر در توسعه شهرها

شهردار اصفهان:

اهمیت همکاری شهرداری‌ها با بانک شهر در توسعه شهرها

شهردار اصفهان توسعه همکاری ها با بانک شهر را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: تعامل و گسترش همکاری‌های دو جانبه در جهت انجام پروژه‌های شهری در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک شهر، قدرت اله نوروزی شهردار اصفهان با حضور در نشست هیات مدیره این بانک، با اشاره به برنامه‌های آن شهرداری، بر ضرورت افزایش تعاملات دوجانبه در همکاری با بانک شهر تاکید و توسعه این همکاری‌ها را مثبت ارزیابی کرد.

نوروزی با اشاره به ترکیب منابع و سپرده‌های بانک شهر که بخش عمده‌ آن را سپرده‌های مردمی تشکیل می دهد، گفت: بخش بزرگی از سهام این بانک متعلق به شهرداری‌های سراسر کشور است و امیدواریم این بانک با منابعی که در اختیار دارد و پشتیبانی مالی قوی با سپرده گذاری شهروندان و همچنین شهرداری‌ها، بتواند نقش موثرتری در توسعه خدمات شهری داشته باشد.
نوروزی افزود: از زمان آغاز تصدی شهرداری اصفهان، قراردادهای خوبی برای مشارکت این بانک در پروژه‌های عمرانی اصفهان منعقد شده و سطح همکاری‌های شهرداری این شهر با بانک شهر افزایش یافته است. نوروزی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا با برنامه‌ریزی‌های انجام شده سطح  این همکاری‌ها ارتقا یابد.
بر این اساس، شهرداری اصفهان با میزان سهم 7.4 درصد یکی از سهامداران اصلی بانک شهر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران