در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511933 تاریخ : 1399/02/10-15:36:07
,10025,
اهدای بیمه کرونای سرمد به مددجویان کمیته امداد

در راستای مسئولیت اجتماعی صورت گرفت؛

اهدای بیمه کرونای سرمد به مددجویان کمیته امداد

با حضور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سرمد، 2000 بیمه کرونا به مددجویان کمیته امداد خمینی اهدا شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بیمه سرمد، روزهای سخت کرونا فشارهای زیادی را به قشر آسیب پذیر جامعه وارد می کند که تنها به فشارهای اقتصادی محدود نمی شود. در روزهایی که مردم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در محل کار خود حاضر می شوند، نگرانی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا همیشه همراه افراد است.
در این میان هزینه های سنگین درمان کرونا نیز بخشی از نگرانی این روزها خانواده های کم بضاعت است.
بیمه سرمد که از سال گذشته، خانواده بزرگ کمیته امداد را تحت پوشش بیمه قرار داده است، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، گام بزرگی را برای رفع دغدغه مددجویان این کمیته برای هزینه های بیماری کرونا برداشت.
در دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد با مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی 2000 بیمه نامه کرونا به مددجویان این کمیته اهدا شد.
مجتبی کاتب، رئیس هیئت مدیره سرمد در این دیدار گفت: حمایت از نیازمندان و مددجویان کمیته امداد و فراگیر نمودن بیمه درمان آنان با بیمه کرونا، از افتخارات ما است که در کارنامه سرمد خواهد درخشید.
مدیرعامل سرمد نیز در دیدار با بختیاری گفت: خدمت رسانی به خانواده کمیته امداد، افتخاری است که نصیب همکاران من در بیمه سرمد شده است. با همه توان خود تلاش می کنیم، از دغدغه های خانواده بزرگ کمیته امداد در حوزه درمان کم کنیم.
مهندس مهدوی گفت: اهدای بیمه کرونا به 2000 نفر از مددجویان کمیته امداد، گام کوچک ما برای رفع نگرانی مددجویان این کمیته درباره هزینه های ابتلای احتمالی آنان به بیماری کرونا است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 115
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران