در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519985 تاریخ : 1399/07/01-14:21:27
,10025,
اهداء خون در بیمه پاسارگاد همزمان با روزهای کرونایی

اهداء خون در بیمه پاسارگاد همزمان با روزهای کرونایی

در حرکتی خداپسندانه و در راستای مسئولیت اجتماعی، ترویج فرهنگ نوع دوستی و اهدای خون، گروهی از مدیران و همکاران بیمه پاسارگاد با شیوع موج سوم ویروس کرونا با اهدای داوطلبانه خون، گامی در جهت حفظ جان بیماران نیازمند و عمل به دستورات دین مبین اسلام و یاری رساندن به همنوعان خود برداشتند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد، در این راستا، گروه عملیات خونگیری سازمان انتقال خون، در روز چهارشنبه 19 شهریور ماه 1399 با استقرار در محل ساختمان مرکزی شرکت بیمه پاسارگاد اقدام به دریافت خون اهدایی از نیروی انسانی این شرکت نمودند.

شایان ذکر است این اقدام خیرخواهانه که به همت بیمه پاسارگاد و با همکاری سازمان انتقال خون صورت گرفت، با استقبال کارکنان این شرکت مواجه شد. بیمه پاسارگاد با حضور در عرصه های خدمت رسانی در اندیشه تأمین امنیت و آرامش هموطنان گرامی است و از هیچ کوششی برای سلامت و شادی هم میهنان عزیز چشم پوشی نمی کند.

گفتنی است، با وجود اینکه بیمارستان ها در حال مقابله با شیوع بیماری کرونا هستند، هزاران انسان در سراسر دنیا ممکن است به دلیل بروز مشکلات سلامتی به تزریق خون نیاز پیدا کنند. خون و فرآورده های خونی نیاز حیاتی بسیاری از بیماران است.

پاسارگادیان نوع دوست با اعتقاد به این شعار که « اهداء خون ، اهداء زندگیست » در این امر نیکو و خداپسندانه شرکت کرده و با تأسی از فرموده امام علی (ع) که ” ارزش هرکس به اندازه خوبی های اوست ” دل عزیزان نیازمند به خون را خشنود نمودند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران