در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517244 تاریخ : 1399/05/13-17:19:41
,15,
انعقاد 120 قرارداد سرمایه گذاری در فرودگاه پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خبر داد:

انعقاد 120 قرارداد سرمایه گذاری در فرودگاه پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به انعقاد 120 قرار داد سرمایه گذاری در منطقه ویژه پیام گفت: در تلاش هستیم تا زیرساخت های این منطقه با هدف استقرار شرکت های تولیدی توسعه یابد و طی دو سال گذشته قراردادهایی در این زمینه نیز ?منعقد شده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به همراه سردار رفیعی فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا(ع) از فرودگاه پیام بازدید کردند.

ثناگومطلق در این بازدید با اشاره به توسعه زیرساخت ها در این منطقه با هدف استقرار هر چه بیشتر شرکت های تولیدی بیان کرد: طی 2 سال گذشته بیش از120 قرارداد سرمایه گذاری در منطقه ویژه منعقد شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر سرمایه گذاری ها در حوزه الکترونیک، برق و مخابرات است، افزود: اشتغال مهم ترین هدف مدنظر ما است و به دنبال آن هستیم تا بتوانیم در این بخش فعالیت های گسترده تری انجام دهیم.

بر اساس این گزارش، سردار رفیعی و ثناگوی مطلق فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی و شرکت های تولید کننده لوازم خانگی، طراحی و ساخت انواع اتوبوس، آمبولانس و مراکز پزشکی سیار بازدید کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران