در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512186 تاریخ : 1399/02/15-10:06:13
,1,
انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک دی با شرکت بیمه دی

انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک دی با شرکت بیمه دی

به منظور بهره مندی از ظرفیت های متقابل و ارتقای سطح همکاری های بانک و بیمه و ارائه خدمات گسترده به جامعه، تفاهم نامه همکاری بین بانک دی و بیمه دی منعقد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، در جلسه ای که با حضور برات کریمی، مدیرعامل، نصرت اله شهبازی، رییس هیئت مدیره، فریدون رشیدی، نایب رییس هیئت مدیره، رحیم طاهری، عضو هیئت مدیره، محمد رضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی و جمعی از مدیران ارشد بانک و بیمه برگزار شد، زمینه افزایش همکاری های متقابل مورد بررسی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در این نشست که با هدف افزایش تعاملات و بهره مندی از ظرفیت های متقابل میان بانک و بیمه برگزار شد،کریمی، مدیرعامل بانک دی با اشاره به ظرفیت های موجود در بانک و بیمه برگسترش همکاری های فی مابین و استفاده از تمامی زمینه های همکاری برای توسعه فرصت های بازاریابی و ارائه خدمات مطلوب بانکی و بیمه ای به مشتریان تاکید کرد.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده معزز شهداء و جامعه ایثارگری کشور گفت: همه ما باید برای کسب رضایت حداکثری خانواده معزز شهداء و جامعه ایثارگری همت گماریم و انتظار می رود همکاران بیمه دی با پرداخت خسارت ها در کوتاه ترین زمان ممکن و ارائه طرح های توسعه ای برای خدمت رسانی مطلوب تر به خانواده معزز شهداء و ایثارگران تلاش کنند چرا که تمام مردم ایران، امنیت، آبادانی و پیشرفت کشور را مرهون جانفشانی ها و ایثار این عزیزان هستند.
وی بیمه دی را یکی از شرکت های موفق گروه مالی دی دانست و گفت: باید با تعامل مناسب، زمینه ساز هدایت مشتریان بانک برای بهره مندی از خدمات بیمه دی باشیم و ضمن شناسایی نیازهای مشتریان با ایجاد تنوع در محصولات، ارتقای کیفیت خدمات و پاسخگویی به موقع در حفظ و جذب و افزایش میزان رضایت ذینفعان تلاش کنیم تا به سودآوری با کیفیت و پایدار دست یابیم.
کریمی ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه افزود: این تفاهم نامه، نخستین گام برای توسعه همکاری های فی مابین بانک و بیمه است و امیدوارم عقد این تفاهم نامه سرآغاز همکاری های بعدی و زمینه ساز افزایش رضایت مندی مشتریان از خدمات و محصولات بانکی و بیمه ای باشد.
مدیرعامل بانک دی همچنین ضمن تاکید بر ارتقای سطح همکاری های متقابل و تعاملات بانک و بیمه از طریق تمرکز بر گسترش بسترهای مناسب برای توسعه فرصت های بازاریابی در راستای مشتری مداری گفت: بانک دی طی یک دهه فعالیت خود به دلیل داشتن زیرساخت های مطلوب الکترونیکی و ارائه خدمات متنوع و منحصر به فرد بانکی به مشتریان در آینده ای نزدیک قادر خواهد بود زمینه همکاری های بیشتر بانک و بیمه را برای اجرایی کردن طرح ها و پروژه های مشترک افزایش دهد.
در ادامه این مراسم، محمد رضا کشاورز، مدیرعامل بیمه دی نیز با ضروری دانستن توسعه همکاری ها گفت: از ظرفیت موجود در سازمان ها و شرکت های گروه مالی دی می توانیم برای ارائه خدمات نوین و ارتقای رضایت مشتریان بهره بگیریم.
وی افزود: شرکت بیمه دی دارای شبکه گسترده ای از مشتریان، بیمه گزاران و نمایندگان است که می تواند در کنار ارائه خدمات بیمه ای، خدمات و محصولات بانکی بانک دی را به آن ها ارائه کند.
کشاورز در پایان سخنانش افزود: با افزایش این تعاملات، بانک دی قادر خواهد بود از ظرفیت نمایندگی های بیمه دی برای ارائه خدمات و محصولات بانکی به تمامی گروه های ذینفع در سراسر کشور و در کمترین زمان ممکن بهره مند شود.
شایان ذکر است، این تفاهم نامه می تواند زمینه ساز حضور بیشتر گروه مالی دی در عرصه بازار و کسب سهم بیشتری از آن باشد و با بهره گیری از نوآوری و خلق خدمات جدید با توجه به نیاز مشتریان، افق روشنی را به ارمغان بیاورد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران