جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521583 تاریخ : 1399/07/29-09:26:40
,1,
انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک دی با بیمارستان کسری

انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک دی با بیمارستان کسری

مدیران عامل بانک دی و بیمارستان کسری با هدف گسترش تعاملات فی مابین ضمن عقد تفاهم نامه همکاری مشترک، باجه بانک دی را در این بیمارستان افتتاح کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک دی، دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با تاکید بر نقش تاثیرگذار پزشکان و کادر درمانی به ویژه در دوره شیوع بیماری کرونا، گفت: در این روزهای سخت همه مردم کشور، مدیون و مرهون جانفشانی و از خودگذشتگی پزشکان هستند و مجموعه بانک دی، خدمت رسانی به مدافعان سلامت را بیش از پیش وظیفه خود می داند.
کریمی با اشاره به این که بانک دی همواره تلاش کرده تسهیلات گسترده و متنوعی را در اختیار پزشکان، بیمارستان ها و مراکز درمانی قرار دهد، افزود: بانک دی طی این سال ها همواره ارتباط مناسبی با بخش بهداشت و درمان داشته و امیدواریم با انعقاد تفاهم نامه همکاری و افتتاح این واحد بانکی در بیمارستان کسری سطح همکاری ها گسترش یابد.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به این که تسهیلات دهی به پزشکان و کادر درمانی بیمارستان کسری با سرعت و سهولت بیشتری انجام خواهد شد، گفت: طرح موفق دیدار دی برای پزشکانی که مشغول به فعالیت در مراکز درمانی، درمانگاه ها، بیمارستان ها یا نزد سایر پزشکان هستند شرایط استفاده از تسهیلات ویژه ای را در کنار سایر خدمات بانک از جمله کارت اعتباری و تسهیلات خرید کالا فراهم کرده است.
کریمی با بیان این که تا کنون بخش عمده ای از کادر درمان بیمارستان کسری از تسهیلات حمایتی از کادر سلامت بانک دی بهره مند شده اند گفت: بانک دی همواره همراه و حامی نظام سلامت و جامعه پزشکی بوده و در این راستا با ارائه خدمات متنوع مالی، آماده خدمت رسانی به این طیف ارزشمند است و این روند با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.
دکتر مصطفی صادقی، رییس هیئت مدیره بیمارستان کسری نیز در این دیدار ضمن قدردانی از توجه و خدمات ارزنده بانک دی به جامعه پزشکی و کارکنان و پزشکان این بیمارستان گفت: بیمارستان برای خرید تجهیزات به روز پزشکی نیازمند حمایت بانک دی است که امیدواریم با انعقاد تفاهم نامه زمینه این امر تسریع شود و بانک دی بتواند با ارائه خدمات مالی و بانکی به مجموعه پزشکان، پرستاران، کادر درمانی ما را در تحقق بیش از پیش اهداف این بیمارستان یاری کند.
در این مراسم، دکتر سید فرزاد اکابری مدیرعامل بیمارستان کسری نیز با ابراز خرسندی از توسعه همکاری های دوجانبه، گفت: امیدوارم انعقاد تفاهم نامه شرایط گسترش فعالیت دو مجموعه را فراهم کند و نیازهای این بیمارستان با حمایت بانک دی تامین شود.
گفتنی است در حاشیه این مراسم، باجه بانک دی در بیمارستان کسری با حضور مدیرعامل بانک دی و مدیرعامل و رییس هیئت مدیره بیمارستان کسری به صورت رسمی افتتاح شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران