صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519632 تاریخ : 1399/06/26-15:59:26
,17,
انضباط مالی، فرایند محوری و شفافیت در فعالیت های شرکت های وابسته ایدرو

سرپرست هیات عامل ایدرو تاکید کرد:

انضباط مالی، فرایند محوری و شفافیت در فعالیت های شرکت های وابسته ایدرو

رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در نشست مجمع عمومی سالانه این شرکت، مدیریت طرح های صنعتی بر انضباط مالی، فرایند محوری و شفافیت در فعالیت های شرکت های وابسته و تابعه ایدرو تاکید کرد.

به گزارش بانک و صنعت، امیر بیات نگاه به فرصت آفرینی در شرایط تحریم ها را ضرورتی انکار ناپذیر برشمرد و بر حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از مدیران قاطع ، صالح و شجاع تاکید کرد.

وی همچنین افزود: برخی اوقات در صورتهای مالی و مجامع شرکتها به ایراداتی بر می خوریم که متاثر از تصمیمات مدیریتی سالها قبل تر هست از این رو مدیران تا زمانیکه آثار تصمیمات آنان جاری هست دارای مسولیت مستمر هستند و باید پاسخگوی عملکرد خود و زیرمجموعه باشند چرا که تبعات تصمیمات مدیریتی محصور به زمان اتخاذ نخواهد بود.

در این جلسه، محمد جواد شمس «رئیس هیأت مدیره شرکت IPMI » گزارشی از اقدامات انجام شده در سال منتهی به اسفند 1398 ارائه وتوضیحات لازم در خصوص موارد طرح شده از سوی سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت از سوی هیات مدیره و مدیران ارائه گردید.

مجمع عمومی سالانه شرکت مدیریت طرح های صنعتی ( IPMI ) به ریاست معاون وزیر و رییس ایدرو و اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران