در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517183 تاریخ : 1399/05/13-09:45:10
,11,
انسداد شبانه جاده هراز تا صبح سه شنبه

انسداد شبانه جاده هراز تا صبح سه شنبه

مرکز اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از انسداد شبانه محور هراز تا فردا خبر داده و اعلام کرده است مسافران از جاده های چالوس و فیروزکوه برای سفر به شمال استفاده کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای، آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.

هم چنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر می دهد.

آخرین وضعیت جوی از بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل و گیلان حکایت دارد.
این مرکز از یک عملیات کارگاهی گزارش داده است که بر اساس آن در استان مازندران، محور هراز (تونل زیار باغ) کیلومتر 95 از روز گذشته 13 مرداد به مدت 2 شب از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد. به دلیل اجرای عملیات تعمیر، و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل، مسدود بوده و تردد ازمحورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.

هم چنین در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزارو 262ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.3درصد کاهش تردد گزارش شده است.

سهم وسایل نقلیه سنگین 15.2 درصد، اوج تردد بین ساعت 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا4 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران