در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519031 تاریخ : 1399/06/16-17:19:42
,5,
انسداد سالانه هزار و 300 حلقه چاه غیرمجاز در تهران

انسداد سالانه هزار و 300 حلقه چاه غیرمجاز در تهران

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران، از انسداد سالانه بیش از یک هزار و 300 حلقه چاه غیرمجاز در تهران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سید حسن رضوی، با اشاره به اینکه در پنج ماهه نخست امسال، بیش از 533 حلقه چاه غیر مجاز در تهران مسدود شده است گفت: طبق آمار برداری های انجام شده، بیش از 50 هزار چاه غیر مجاز و 30 هزار چاه مجاز در استان تهران وجود دارد که 40 درصد چاه های غیرمجاز دستی و در باغ ویلاها قرار دارد.

وی با بیان اینکه طبق ماده 5 قانون توزیع عادلانه آب امسال باید چاه های موجود در منازل شخصی تعیین تکلیف شوند ادامه داد: تا کنون حدود 8 هزار حلقه چاه غیر مجاز مسدود شده و باید 20 هزار حلقه چاه موجود در باغ ویلاها مسدود شود که با این شرایط 20 هزار حلقه چاه غیر مجاز دیگر در تهران باقی می ماند.

رضوی با تاکید بر ضرورت شدت گرفتن انسداد چاه های غیرمجاز در تهران ادامه داد: در این شرایط، ذینفعان که صاحبان چاه ها مجاز هستند باید با ما همکاری کنند.

به گفته این مقام مسئول در پنج ماه نخست امسال، از برداشت 10 میلیون و 500 هزار مترمکعب آب از چاه های غیر مجاز جلوگیری شده که این رقم در سال گذشته، 35 میلیون مترمکعب بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران