صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521011 تاریخ : 1399/07/19-13:41:34
,17,
انجام 354 هزار مورد بازرسی در شش ماهه اول سال 99

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران اعلام کرد:

انجام 354 هزار مورد بازرسی در شش ماهه اول سال 99

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از انجام 354 هزار مورد بازرسی در شش ماهه اول سال 99 خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سعید محمدی پور با بیان این مطلب، افزود: این تعداد گشت بازرسی منجر به تشکیل 33 هزار پرونده تخلف به ارزش حدود یک هزار و 5 میلیارد تومان شده است.

معاون بازرسی ونظارت سازمان صمت استان تهران با اشاره به گشت های مشترک که با حضوردستگاههای نظارتی، پلیس امنیت اقتصادی، دادستانی، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف بر گزار می شود، بیان داشت: در این مدت 15 هزار و 220 مورد گشت مشترک بازرسی برگزار شده که منجر به صدور 4 هزار 424 برگه تخلف بازرسی به ارزش ریالی بیش از 318 میلیارد و 460 میلیون تومان شده است.

محمدی پور درمورد بازرسی از نانوائیهای استان اعلام کرد: 18 هزار و211 مورد بازرسی از نانوائی ها در سطح استان انجام شده که از این تعداد 3 هزار 581 مورد منجر به تنظیم گزارش تخلف شده است.

وی ادامه داد: در بحث مبارزه با قاچاق کالا 32 هزارو 755 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته که در این راستا 300 تخلف به ارزش ریالی 14 میلیارد تومان کشف شده است.

محمدی پور همچنین در خصوص تعداد شکایات دریافتی گفت: بیش از 24 هزار مورد شکایت از طریق تماس با 124 ،مراجعه حضوری و یا شکایت از طریق سامانه اینترنتی 124 صورت گرفته که از این تعداد14 هزار مورد تماس تلفنی، 9900 مورد مراجعه حضوری بوده که از شکایات مطروحه 8350 مورد منجر به کشف و تخلف شده است.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران با بیان اینکه برخورد با متخلفین اقتصادی به منظور بازدارندگی آن ها در اولویت اصلی بازرسی می باشد افزود: استمرار گشت های بازرسی و نظارت لازمه پایداری و ثبات در بازار است و سازمان صمت تهران با انجام گشت های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار جو نا امنی را برای جلوگیری از قانون گریزی و تخلفات عده ای سودجو فراهم خواهد کرد.

وی در پایان ازهموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را با سامانه 124 در میان بگذارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران