صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518093 تاریخ : 1399/05/28-14:48:12
,2,
انتقال دانش، فناوری و تجربیات بانکی راهبرد اصلی تعاملات آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون

انتقال دانش، فناوری و تجربیات بانکی راهبرد اصلی تعاملات آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون

کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون انتقال دانش، فناوری و تجربیات بانکی را به عنوان استراتژی اصلی تعاملات آموزشی و پژوهشی این بانک مطرح نمود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، میرزاخانی ضمن دعوت از مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی، مدیران و کارکنان بانک توسعه تعاون و شرکت های دانش بنیان و شرکت های تابعه بانک در جهت انتقال دانش، فناوری و تجربیات بانکی به عنوان صاحبان دانش و تجربه افزود: انتقال دانش، فناوری و تجربیات ناب بانکی در حال حاضر به عنوان استراتژی اصلی مدیریت فعالیت های آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون به شمار می آید و برقراری تعامل دوجانبه و هم افزائی استراتژیک بین بانک و شرکای آموزشی و پژوهشی فعال در کشور از راهبردهای مهم در مسیر توسعه پایدار نظام بانکی و بانک توسعه تعاون می باشد.

میرزاخانی در خصوص عملیاتی نمودن استراتژی مذکور بیان کرد: در بانک توسعه تعاون فازهای سه گانه ای برای این منظور از سوی مرکز آموزش و پژوهش بانک طراحی و بکار گرفته شده است.

میرزاخانی خاطرنشان کرد: در فاز نخست برقراری تعامل با مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر در سطح کشور به عنوان یک سیاست دنبال شده و ظرفیت های مطلوبی در ترسیم و اجرای برنامه های آموزشی و پژوهشی بانک ایجادشده است.

وی در این رابطه عنوان نمود: مسیر و زمینه های تعامل مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی و شرکت های دانش بینان در انتقال دانش و فناوری های نوین و تجربیات ناب بانکی در مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون هموار می باشد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون در خصوص فاز دوم بیان کرد: برنامه های پژوهشی متعددی با بهره گیری از ظرفیت و توانمندی های داخلی مدیران و کارکنان بانک با رویکرد انتقال فناوری و تجربیات انجام شده است.

میرزاخانی در این رابطه با اشاره به طرح های پژوهشی در حال انجام مانند طرح پژوهشی سنجش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان بانک، طرح پژوهشی تدوین و توسعه گفتمان جدید مدیریتی در بانک، بررسی و استخراج شاخص های توسعه ای و اجتماعی بانک در قالب دو مفهوم بانکداری پایدار اقتصادی و اجتماعی و محاسبه منافع اجتماعی بانک، مسئولیت اجتماعی بر اساس مدل GRI و استانداردهای ایزو 26000، آسیب شناسی سامانه سدرا و سایر طرح پژوهشی گفت: با بهره گیری از ظرفیت های مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی، مدیران و کارکنان بانک توسعه تعاون و شرکت های دانش بنیان و شرکت های تابعه بانک طرح های پژوهشی موردنیاز بانک در حال مدیریت می باشد.

میرزاخانی با تبیین برنامه های مذکور از امکان مشارکت مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی معتبر، مدیران و کارکنان نظام بانکی و شرکت های دانش بنیان در برنامه های مذکور و برنامه مشابه در مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون خبر داد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش در تبیین فاز سوم گفت: به منظور پیشبرد راهبرد مذکور پیش بینی شده است سازوکاری به منظور گسترش و توسعه تعاملات آموزشی و پژوهشی مرکز با شرکت های تابعه بانک طراحی و عملیاتی گردد. میرزاخانی با اشاره به اینکه فازهای اول و دوم از ابتدای سال 1399 دنبال شده و نتایج و دستاوردهای آموزشی و پژوهشی مطلوبی از طراحی و مدیریت این فازها حاصل شده است گفت: فاز سوم باهدف توسعه تعاملات بین بانک و شرکت های تابعه طراحی شده و برخی برنامه ها در این حوزه آغاز و پیش بینی شده است و برنامه های جدی تری متناسب بااستعدادها و ظرفیت های دوجانبه تدوین و عملیاتی خواهد شد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش با تبیین فازهای سه گانه مدیریت مسیرهای ارتباطی آموزشی و پژوهشی بانک با رویکرد توسعه پایدار، گفت: عصر حاضر عصر فناوری های نوین و تبادل دانش است و در آینده سازمان هایی زمامدار امور در سطح جهانی و ملی خواهند بود که صاحب و مالک دانش باشند و استراتژی ویژه ای برای مدیریت دانش طراحی و بکار گیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران