در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522349 تاریخ : 1399/08/15-12:20:25
,5,
انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران پروژه ای استراتژیک و افتخار آمیز است

انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران پروژه ای استراتژیک و افتخار آمیز است

وزیر صنعت، معدن و تجارت طرح شیرین سازی و انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران (بندرعباس و سیرجان) را پروژه ای استراتژیک و افتخار آمیز توصیف کرد که با همت صنایع معدنی اجرایی شده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شانا ، علیرضا رزم حسینی در نشستی در مجموعه صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان افزود: این پروژه ژئوپولوتیکی اتفاق بزرگی در کشور است که برای اولین بار محقق می شود.

وی با بیان اینکه سهم ما از شیرین سازی آب خلیج فارس و دریای عمان باید افزایش یابد، تصریح کرد: کشورهای حاشیه خلیج فارس با در نظر گرفتن تغییرات اقلیمی جهان از آب دریای عمان و خلیج فارس استفاده بهینه می کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: این پروژه اتفاقی نادر است که به همت مدیران وقت و فعلی انجام گرفت و مردم کرمان باید افتتاح این پروژه را جشن بگیرند.

رزم حسینی در ادامه با بیان اینکه شیرین سازی آب دریا برای صنعت کاملا اقتصادی است، گفت: آب مورد استفاده در معادن با این روش به سمت مصارف دیگر می رود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران