تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311478 تاریخ : 1396/09/27-11:57:13
,3,
انتصاب سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات موسسه اعتباری کاسپین

انتصاب سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات موسسه اعتباری کاسپین

طی حکمی از سوی مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین، سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات این موسسه منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین، علی نعیمی با صدور این حکم افشین خدامرادی را به سمت سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه فعالیت های موسسه و تاثیر بی بدیل آن در ارتقای کیفیت خدمات و رقابت پذیری موسسه، انتظار دارد با استفاده از توان کارشناسی، با بهینه سازی سخت افزاری و بهره گیری از خدمات متنوع الکترونیکی در حوزه بانکداری، زمینه ایجاد شفافیت در فرآیندها، اعمال کنترل های سیستمی، حفاظت داده ها و نگهداری از تجهیزات و سرمایه های موسسه در این بخش را مدنظر قرار دهید.

همچنین، تحلیل صحیح و پیاده سازی و توسعه نرم افزارهای کاربردی مبتنی بر ERP و متناسب با استانداردها بر اساس شرایط جدید و با رویکرد ایجاد مزیت رقابتی موسسه نسبت به سایر موسسات مشابه، مورد توجه قرار گیرد.

خاطر نشان می شود این حکم در جلسه معارفه ای که بدین منظور با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین مدیرعامل و مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی موسسه برگزار شده بود، اعطا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران