در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516252 تاریخ : 1399/04/29-15:06:35
,10027,
انتشار آمار منظم صنعت بیمه از سوی بیمه مرکزی

انتشار آمار منظم صنعت بیمه از سوی بیمه مرکزی

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای اطلاع سانی شفاف و دسترسی آزاد به اطلاعات به صورت مستمر آمار و اطلاعات صنعت بیمه را در پرتال بیمه مرکزی قرار می دهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، پیرو اعلام مطلبی از سوی یکی از کارشناسان بیمه در یکی از جلسات بررسی عواقب ویروس کرونا بر صنعت بیمه مبنی بر عدم انتشار آمار و عملکرد صنعت بیمه در طول دوسال اخیر به آگاهی می رساند، اداره تحلیل های آماری بیمه مرکزی به صورت آنلاین داده های لازم را از سامانه سنهاب استخراج می کنند و پس از تحلیل های لازم، گزارش آن برای اطلاع رسانی در بخش گزارش های آماری پرتال بیمه مرکزی بارگذاری می شود.
در همین راستا اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی نیز آمارهای منتشر شده از سوی اداره تحلیل های آماری را به صورت خبری تهیه و تنظیم می کند.
همچنین بیمه مرکزی هرساله پس از برگزاری مجامع شرکت های بیمه ای و تکمیل اطلاعات و آمارسالانه، کتاب سالنامه آماری صنعت بیمه را به عنوان مرجع رسمی منتشر می کند.
انتظار می رود کارشناسان قبل از اظهار نظر کمی تامل و بررسی کنند تا از درج اخبار غیر واقعی جلوگیری شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران