تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312201 تاریخ : 1396/10/05-15:20:07
,15,
انتخاب هیات مدیره انجمن ارائه‌کنندگان سرویس‌های دیجیتال اپراتورهای مخابراتی تهران

در اتاق تهران بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد:

انتخاب هیات مدیره انجمن ارائه‌کنندگان سرویس‌های دیجیتال اپراتورهای مخابراتی تهران

با انتخاب اعضای هیات مدیره انجمن ارائه‌کنندگان سرویس‌های دیجیتال اپراتورهای مخابراتی استان تهران، فعالیت این تشکل تازه تاسیس در اتاق تهران به طور رسمی آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، در نشست مجمع موسسین این انجمن که با حضور 24 نفر از اعضا و در محل اتاق تهران برگزار شد، ابتدا مدیر امور تشکل‌ها و مسولیت اجتماعی اتاق تهران طی سخنانی به تشریح خدمات این اتاق به بنگاه‌ها و تشکل‌های اقتصادی پرداخت و تصریح کرد که اعضای انجمن ارائه‌کنندگان سرویس‌های دیجیتال اپراتورهای مخابراتی تهران می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

غلامرضا ملکی با اشاره به استقرار دبیرخانه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش‌خصوصی استان تهران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، گفت: در این شورا مسائل و مشکلات بخش خصوصی مورد بررسی و پیگیری قرار می‌گیرد و مصوبات شورا به منزله مصوبات هیات دولت است.

وی همچنین از خدمات مربوط به جذب سرمایه‌گذاری خارجی، مالیات، تامین اجتماعی و دوره‌های آموزشی حرفه‌ای برای اعضا، به عنوان دیگر ظرفیت‌های اتاق تهران برای فعالان اقتصادی و تشکل‌ها یاد کرد.

در ادامه این نشست، اساسنامه انجمن ارائه‌کنندگان سرویس‌های دیجیتال اپراتورهای مخابراتی استان تهران پس از آنکه مورد بحث و بررسی اعضای این تشکل قرار گرفت به تصویب رسید.

سپس انتخاب پنج عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل هیات مدیره و دو بازرس در دستورکار مجمع موسسین انجمن قرار گرفت که پس از ثبت نام 12 نامزد عضویت در هیات مدیره و 3 نامزد برای بازرس، آقایان احمدعلی فرهودی با 21 رای، عبدالحسین ترابی با 15 رای، ایمان عقیلیان با 14 رای، علی آبسالان با 13 رای و ساسان رهنما با 13 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره برای مدت 2 سال انتخاب شدند.

همچنین، محمد صراف با 10 و مجید صیدی با 8 رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره انتخاب شدند و با رای اعضای حاضر در جلسه، پیام معین افشاری و مصطفی ری‌پور به ترتیب به عنوان بازرس اصلی و بازرس علی‌البدل این انجمن برای مدت یک سال انتخاب شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران