تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311445 تاریخ : 1396/09/27-10:17:53
,16,
انتخاب صندوق حمایت از صنایع الکترونیک

در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناورری کشور صورت گرفت؛

انتخاب صندوق حمایت از صنایع الکترونیک

همزمان با اختتامیه هجدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری و فن بازار که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد؛ غرفه های برتر این نمایشگاه معرفی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی صحا، هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری و فن بازار کشور از روز چهارشنبه 22 آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز شده و تا روز یک شنبه 26 آذرماه ادامه داشت.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وزارت صنعت، معدن و تجارت 25 محصول برگزیده صنایع الکترونیک کشور که با پشتیبانی‌ صحا توسعه پیدا کرده‌اند در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری به نمایش گذاشت.

صحا به عنوان تنها نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری حضور داشت که موفق شد عنوان غرفه برتر هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور را به عنوان تنها دستگاه‌ اجرایی حاضر در نمایشگاه کسب کند.

همچنین غرفه‌های دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران، دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علم و صنعت ایران، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، پژوهشگاه زیست فناوری و مهندسی ژنتیک، و پارک علم و فناوری گیلان به عنوان غرفه برتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

تعداد فناوری های به نمایش گذاشته شده و کیفیت آنها، پاسخگویی غرفه داران به بازدیدکنندگان و نظرات مردمی از شاخص‌های انتخاب غرفه برتر در هجدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری عنوان شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران