تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311532 تاریخ : 1396/09/27-16:25:02
,5,
انتخاب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان شرکت برتر پژوهش محور در سطح صنعت آب

انتخاب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی به عنوان شرکت برتر پژوهش محور در سطح صنعت آب

وزیر نیرو" در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی را "شرکت برتر پژوهش محور در سطح صنعت آب کشور" معرفی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت آّب ،محمد اردکانیان" دستیابی صنعت آب و برق به جایگاه سرآمدی منطقه در توسعه دانش و فناوری افق 1404 را مرهون زحمات پژوهشگران و فناورانی دانست که صادقانه دانش و مهارت خود را به این صنعت هدیه می کنند.

"وزیر نیرو" ضمن اشاره به تلاش های ارزنده شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در عرصه پژوهش و فناوری گفت: از آنجایی که در ارزیابی شرکت مدیریت منابع آب ایران، در سال 95 توانستید عنوان "شرکت پژوهشی برتر" را در میان شرکت های زیر مجموعه کسب نمایید، این لوح تقدیر به شما اهدا می شود.
همچنین در حاشیه این مراسم نمایشگاه جانبی جشنواره پژوهش و فناوری در محل پژوهشگاه وزارت نیرو افتتاح شد و "محمد اردکانیان" به همراه هیأت همراه از غرفه دستاوردهای شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی بازدید کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران