از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 145660 تاریخ : 1394/07/20-04:50:06
,1,16,24,
انتخابات کمیته عالی انضباط کار برگزار شد

انتخابات کمیته عالی انضباط کار برگزار شد

با حضور ناظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخابات کمیته عالی انضباط کار در بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از اداره کل روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، انتخابات کمیته عالی انضباط کار پس از مشخص شدن اعضای کمیته کار بانک در سراسر کشور، برگزار شد، در این انتخابات جمعاً 13 داوطلب حضور داشتند که 9 نفر از آن ها به نمایندگی از کارکنان و 4 نفر نیز از طرف سرپرستان کاندید بودند.

بر اساس این گزارش رئیس اداره کل حقوقی، معاون منابع انسانی و آموزش و معاون بازرسی و حسابرسی از سوی مدیر عامل بانک به عنوان نمایندگان کارفرما معرفی شدند و با رأی مستقیم اعضای کمیته کار، یدا... جعفری، داریوش ابراهیم پور و رضا متولی به عنوان اعضای اصلی نماینده کارکنان و دکتر ذبیح ا... ابراهیمی نیز به عنوان عضو اصلی نماینده سرپرستان انتخاب شدند.

همچنین مهدی رجبی و احمد قلندری به عنوان اعضای علی البدل نماینده کارکنان و سید مهدی حسینی به عنوان عضو علی البدل نماینده سرپرستان انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، کمیته عالی انظباط کار متشکل از 7 نفر است که سه نفر از آن ها به عنوان نماینده کارفرما مستقیماً از سوی مدیر عامل منصوب می شوند، سه نفر نماینده کارکنان با رای تمامی اعضای کمیته انضباط کار در سراسر کشور و یک نفر نماینده سرپرستان نیز با رای نمایندگان سرپرستان کمیته انضباط کار  انتخاب می شوند. 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران