در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516100 تاریخ : 1399/04/26-14:12:05
,17,
انبارهای کشور برای محتکران ناامن می شوند

انبارهای کشور برای محتکران ناامن می شوند

انبارهای کشور برای محتکرین و سودجویان ناامن می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در نشست شورای هماهنگی تشدید کنترل و نظارت بازار که به ریاست دبیر ستاد تنظیم بازار تشکیل شد، جزییات برنامه نظارت بر بازار با هدف پیشگیری از سودجویی از طریق عدم عرضه، احتکار و گرانفروشی تدوین شد.

در این نشست که با حضور عباس تابش، رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی،نمایندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران و همچنین ممبینی، رییس اتاق اصناف ایران و اعضای هیات مدیره اتاق اصناف تشکیل شد، مقرر گردید تیم های مشترک بازرسی با حضور دادستانی تشکیل و نسبت به رصد بازار اقدام نمایند.هدف از بازرسی های مذکور برخورد با احتکار،امتناع از عرضه و گرانفرشی است.

بر این اساس بازرسی دوره ای از انبارهای کشور در دستور کار قرار گرفته است. بازرسی های مذکور از انبارها با حضور نمایندگان دادستانی ها انجام می شود تا تخلفات احتمالی گزارش و اقدامات لازم برای برخورد با متخلفین در دستور کار قرار گیرد.

تدابیری به منظور رسیدگی به پرونده های متخلفانی از این دست در دستور کار قرار گرفته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران