صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520864 تاریخ : 1399/07/15-14:45:10
,1,
امکان فعال سازی اینترنت بانک و موبایل بانک سرمایه بدون مراجعه به شعبه

امکان فعال سازی اینترنت بانک و موبایل بانک سرمایه بدون مراجعه به شعبه

بانک سرمایه به منظور کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب، اقدام به راه اندازی «سرویس ثبت نام و بازنشانی رمز عبور ورود به اینترنت بانک و موبایل بانک» به صورت غیرحضوری نموده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک در راستای اقدامات خود برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت هم وطنان، علاوه بر کاهش ساعات کاری واحدها و افزایش سقف انتقال وجه کارت (شتابی و درون بانکی)، در گامی دیگر نسبت به راه اندازی و عملیاتی نمودن «سرویس ثبت نام و بازنشانی رمز عبور ورود به اینترنت بانک و موبایل بانک» در صفحه «ورود به اینترنت بانک سرمایه» اقدام نموده است.

این گزارش می افزاید این سرویس در درگاه اینترنت بانک با لحاظ کلیه ملاحظات امنیتی راه اندازی شده و مشتریان می توانند پس از انجام فرایندهای تعریف شده، نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور جدید برای درگاه های اینترنت بانک و موبایل بانک یا تعیین رمز جدید برای این درگاه ها اقدام نمایند.

شایان ذکر است با راه اندازی این سرویس مشتریان ارجمند می توانند بدون مراجعه به شعب بانک و با فعال سازی اینترنت بانک خود به صورت غیرحضوری، نسبت به فعال سازی رمز دوم یک بارمصرف کارت های سرمایه خود در اینترنت بانک نیز اقدام نمایند و نیازی به مراجعه به شعب در این خصوص نداشته باشند.

گفتنی است کارشناسان بانک سرمایه در مرکز صدای سرمایه به شماره 4373-021 در تمامی ساعات شبانه روز و کلیه روزهای هفته آماده پاسخگویی به مشتریان ارجمند در این زمینه هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 127
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران