در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519984 تاریخ : 1399/07/01-14:15:58
,17,
امکان سفر تجار به چین فراهم شد/ جزییات قرنطینه دو هفته ای

امکان سفر تجار به چین فراهم شد/ جزییات قرنطینه دو هفته ای

چند ماه پس از شیوع ویروس کرونا، اتاق بازرگانی تهران شرایط لازم برای تجاری که قصد سفر به چین را دارند، تشریح کرده است.

به گزارش بانک و صنعت، از حدود 9 ماه قبل و همزمان با شیوع ویروس کرونا در چین، رفت و آمد بسیاری از کشورها به این غول آسیایی متوقف شد و تجار ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نبودند.

با این وجود آمارهایی که از تجارت ایران در ماه های گذشته منتشر شده، نشان می دهد که با وجود کرونا، چین همچنان به عنوان اصلی ترین شریک اقتصادی ایران فعالیت خود را ادامه داده وحدود یک چهارم از کل واردات و صادرات ایران از طریق این کشور انجام شده است.

چند ماه پس آغاز کرونا، چین تنها کشوری است که توانسته بخش قابل توجهی از موج شیوع این ویروس را کنترل کند و تحت تاثیر این اتفاق، سخت گیری های زیادی در مسیر ورود اتباع کشورها خارجی به کار بسته است. با این وجود بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی اتاق بازرگانی تهران، تجار ایرانی امکان سفر به چین را خواهند داشت، هرچند باید برخی اصول مانند قرنطینه دو هفته ای را رعایت کنند.

مسافرانی که با مجوز اقامت در شانگهای راهی این شهر در چین می شوند، باید یک هفته قرنطینه مرکزی و یک هفته قرنطینه در محل اقامت یا محل کار را بگذرانند. هم چنین آن دسته از مسافرانی که محل و مجوز اقامت آنان برای استان های جیانگسو، جه جیانگ و انهوی صادر شده است، ابتدا سه روز در شهر شانگهای به صورت مرکزی قرنطینه خواهند بود و پس از ان به صورت متمرکز به استان های مذکور منتقل و مابقی قرنطینه را در آن استان ها و به صورت مرکزی سپری خواهند کرد. مسافران ورودی که محل اقامت آنان استان هایی غیر از شانگهای و سه استان ذکر شده باشد، به صورت مرکزی به مدت دو هفته در شهر شانگهای دوره قرنطینه را سپری می کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران