همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522595 تاریخ : 1399/08/26-12:02:08
,17,
امکان خرید اوراق مالی اسلامی در تمامی روزهای معاملاتی بازار سرمایه

امکان خرید اوراق مالی اسلامی در تمامی روزهای معاملاتی بازار سرمایه

معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای از امکان خرید اوراق مالی اسلامی در تمامی روز های معاملاتی بازار سرمایه خبر داد/ پیش از این، تنها در یک روز "معاملاتی" در هفته، امکان خرید اوراق دولت در بازار سرمایه توسط نهاد های فعال در این بازار وجود داشت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، پیش از این، تنها در یک روز "معاملاتی" در هفته، امکان خرید اوراق دولت در بازار سرمایه توسط نهاد های فعال در این بازار وجود داشت.
متن کامل اطلاعیه معاونت نظارت مالی و خزانه داری وزارت امور اقتصادی و دارایی را می خوانید:
در ادامه اقدامات انجام شده برای تامین مالی دولت از طریق انتشار اوراق مالی اسلامی و به منظور مشارکت هر چه بیشتر نهاد های فعال در بازار سرمایه، حسب تمهیدات اتخاذ شده توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی متقاضیان خرید اوراق مذکور می توانند در تمامی روزهای معاملاتی از طریق بازار سرمایه نسبت به خرید اوراق یاد شده اقدام نمایند. یادآور می شود، پیش از این، خرید اوراق دولت در بازار سرمایه صرفا در یک روز معاملاتی در هر هفته میسر بود. همچنین مشخصات اوراق مذکور و اطلاعیه های مربوط به آن، در سایت شرکت فرابورس ایران به نشانی الکترونیکی www.ifb.ir قابل مشاهده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران