صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522970 تاریخ : 1399/09/10-18:35:52
,17,
امکان برگزاری مجمع الکترونیک در بازار سرمایه فراهم شد

امکان برگزاری مجمع الکترونیک در بازار سرمایه فراهم شد

وزیر اقتصاد گفت: امکان برگزاری مجامع بصورت الکترونیک و توزیع سود در بازار سرمایه فراهم شده است.

به گزارش بانک و صنعت، فرهاد دژپسند، در مراسم افتتاح طرح های دولت الکترونیک با اشاره به خزانه داری الکترونیک، گفت: پرداخت حقوق 2.5 میلیون نفر کارمند دولت به صورت الکترونیکی انجام می شود به این طریق ما می توانیم مجموعه مطالبات و بدهی های دولت را به طور کامل بدانیم این در حالی است که در ابتدای دولت تدبیر و امید این اطلاعات وجود نداشت.

وی ادامه داد: به این طریق مناسبات دولت با دستگاه ها و بخش خصوصی انجام داده کاملاً شفاف شده است.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه امکان برگزاری مجامع بصورت الکترونیک فراهم شده است، گفت: بازار سرمایه خوشبختانه در حال حاضر گستردگی وسیعی دارد. اگر روزی در مجمع شستا تعداد محدودی شرکت می کردند امروز با واگذاری شستا در بورس و برقراری امکان برگزاری مجمع بصورت الکترونیکی سهامداران میلیونی شده اند.

وی با اشاره به راه افتادن امکان توزیع سود بازار سرمایه، تصریح کرد: تا پیش از این سهامداران برای دریافت سود حداقلی شرکت های بورسی باید مسافت زیادی را طی می کردند تا سود را از شرکت بگیرند اما در حال حاضر می توانند به صورت الکترونیکی سود را دریافت کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران