تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521152 تاریخ : 1399/07/21-12:09:38
,1,
امکان انجام انتقال وجه پایا از پایانه های غیر نقد بانک سامان

امکان انجام انتقال وجه پایا از پایانه های غیر نقد بانک سامان

بانک سامان با راه اندازی سرویسی تازه امکان ثبت انتقال وجه پایا از پایانه های غیر نقد (CASHLESS) را فراهم کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سامان، با راه اندازی این سرویس تمام مشتریان بانک سامان می توانند از طریق احراز هویت با کارت ملی هوشمند، اقدام به ثبت انتقال وجه پایا تا مبلغ 500 میلیون ریال از طریق پایانه های غیر نقد (CASHLESS) مستقر در شعب بانک سامان کنند.
همچنین مشتریان می توانند این سرویس را به عنوان سرویس پیش فرض کارت فعال تا در مراجعات بعدی بدون نیاز به کارت ملی هوشمند اقدام به ثبت انتقال وجه پایا کنند.
برای فعال کردن سرویس انتقال وجه پایا از طریق پایانه های غیر نقد (CASHLESS)، مشتریان دارای کارت ملی هوشمند می توانند از طریق منوهای طراحی شده در این پایانه ها اقدام به فعال سازی سرویس کنند. همچنین مشتریانی که فاقد کارت ملی هوشمند هستند نیز می توانند با یک بار مراجعه به شعب و احراز هویت توسط کارکنان بانک سامان، بدون نیاز به کارت ملی هوشمند اقدام به ثبت انتقال پایا تا مبلغ 500 میلیون از طریق این پایانه ها کنند.
از ویژگی های مهم این سرویس، سرعت بالای ارائه خدمت و حذف صف انتظار مشتریان در شعب و همچنین حذف فرمهای کاغذی انتقال وجه پایا است.
مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این سرویس می توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره 0216422 تماس بگیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران