در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510701 تاریخ : 1399/01/24-12:18:26
,3,
امکان افتتاح حساب کوتاه مدت و سپرده بلند مدت غیرحضوری در اینترنت بانک ملل فراهم گردید

با هدف توسعه خدمات بانکداری الکترونیک

امکان افتتاح حساب کوتاه مدت و سپرده بلند مدت غیرحضوری در اینترنت بانک ملل فراهم گردید

در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری به شعب امکان فعال سازی غیر حضوری افتتاح حساب کوتاه مدت و سپرده بلند مدت در اینترنت بانک موسسه اعتباری ملل فراهم گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، کاربران اینترنت بانک موسسه می توانند بدون مراجعه به شعب و از طریق اینترنت بانک نسبت به افتتاح حساب کوتاه مدت و سپرده بلند مدت اقدام نمایند.

در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا مشتریان محترم می توانند از طریق اینترنت بانک و با مراجعه به سایت موسسه اعتباری ملل به نشانی  www.melalbank.ir  و کلیک بر روی اینترنت بانک وارد شده و مراحل افتتاح حساب را تکمیل نمایند.
از مشتریان محترم درخواست می شود به منظور عدم شیوع بیماری کرونا و کاهش تردد در مکان های عمومی حتی المقدور به شعب موسسه مراجعه ننمایند و از خدمات غیر حضوری موسسه از قبیل همراه بانک و اینترنت بانک موسسه استفاده نمایند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران