صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 251633 تاریخ : 1395/09/23-18:52:27
,20,
امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های دفاعی – نظامی میان ایران و آفریقای جنوبی

امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های دفاعی – نظامی میان ایران و آفریقای جنوبی

وزرای دفاع ایران و آفریقای جنوبی تلاش برای تحکیم صلح، ثبات و امنیت منطقه ای و جهانی و مبارزه قاطع و همه جانبه با تروریسم را از مهمترین محورهای این یادداشت تفاهم ذکر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ، یادداشت تفاهم همکاری های دفاعی - نظامی میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آفریقای جنوبی صبح امروز در محل وزارت دفاع آفریقای جنوبی توسط سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان و خانم ماپیسا آنکاکولا وزیر دفاع و کهنه سربازان آفریقای جنوبی امضاء شد.

 وزرای دفاع دوکشور پس از امضاء این یادداشت تفاهم در مصاحبه با خبرنگاران طی سخنانی ضمن تاکید بر همکاری های دفاعی – نظامی ، تلاش برای تحکیم صلح، ثبات و امنیت منطقه ای و جهانی و مبارزه قاطع و همه جانبه با تروریسم را از مهمترین محورهای این یادداشت تفاهم ذکر کردند.
این گزارش می افزاید همکاری در زمینه امنیت دریایی، همکاری در امورآموزشی و تبادل تجربیات در مبارزه با جرائم سازمان یافته از دیگر مفاد این یادداشت تفاهم به شمار می رود. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران