از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516823 تاریخ : 1399/05/07-12:15:55
,10033,
امضای تفاهم نامه همکاری بین محیط زیست و دانشگاه صنعتی اراک

امضای تفاهم نامه همکاری بین محیط زیست و دانشگاه صنعتی اراک

به منظور گسترش همکاری های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل محیط زیست استان و دانشگاه صنعتی اراک به امضا رسید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی حفاظت محیط زیست استان مرکزی، رضا میرزائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در آئین انعقاداین تفاهم نامه همکاری با تاکید بر نقش مهم مراکز آموزش عالی در تحقق برنامه های زیست محیطی اظهار داشت: مراکز علمی و دانشگاهها همواره در مسیر حفاظت از محیط زیست و پرداختن به این مقوله مهم چه در بخش های پژوهشی چه در حوزه فرهنگسازی پیشگام بوده اند و راهکارهای علمی ارائه شده توسط محققان و اساتید دانشگاهها قابل بررسی و راهگشاست .

وی گفت: هدف از انعقاد این تفاهم نامه ایجاد و توسعه همکاری های علمی- تحقیقاتی با بهره گیری از امکانات و تجهیزات اختصاصی هریک از طرفین برای حفاظت و صیانت از محیط زیست است.

را ه اندازی مرکز تحقیقات مشترک ، همکاری در برگزاری دوره های آموزشی و ارائه خدمات مشاوره ،بکارگیری دانشجویان در قالب برنامه های کارآموزی و کار ورزی ،همکاری در زمینه تحقیق و توسعه ، انتقال فناوری ، تجاری سازی و راه اندازی شرکت دانش بنیان در زمینه رفع آلایندگی محیط زیستی ، همکاری در تدوین طرح های ارزیابی محیط زیستی معادن ، همکاری در راه اندازی آزمایشگاه معتمد و مرجع در زمینه محیط زیست و ... ازجمله محورهای همکاری این تفاهم نامه ذکر شده است .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران