صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520766 تاریخ : 1399/07/14-12:14:05
,17,
امسال سامانه جامع اطلاعات تجارت کشور تکمیل می شود

مدیر سامانه جامع تجارت:

امسال سامانه جامع اطلاعات تجارت کشور تکمیل می شود

مدیر سامانه جامع تجارت ایران از آمادگی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، برای بهره برداری سامانه جامع اطلاعات تجارت کشور خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، محمد شیرازیان در استودیو پخش خبر 21 شبکه اول سیما، گفت: مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهره برداری سامانه جامع اطلاعات تجارت کشور آماده است.

مدیر سامانه جامع تجارت ایران افزود: سامانه جامع اطلاعات تجارت کشور در حوزه تجارت خارجی از سال 95 بهره برداری خود را آغاز کرده و اگر گمرک کشور همکاری لازم ایجاد کند، امسال این سامانه به بهره برداری کامل می رسد.

وی ادامه داد: رصد و پیگیری کالا تا حد عرضه محصول به عنوان یک موضوع مهم و اولویت دار یاد می شود که در این راستا، در خصوص کالای تایر سنگین، اختلاف نرخ کالا نسبت به بازار آزاد به 5 درصد رسیده و این در حالی است که افزایش نرخ ارز بیش از این رقم بوده است.

شیرازیان، از آمادگی کامل زیرساخت های این سامانه خبر داد و افزود: اگر دیگر ارگان ها همکاری لازم ایجاد کنند، شاهد بهره برداری های مثبت و اثرگذار فراوانی در صحنه تجارت خواهیم بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 148
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران