صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521683 تاریخ : 1399/07/30-11:24:53
,17,
امروز، آخرین مهلت برای ثبت نام وام کرونا است

برای صاحبان مشاغل؛

امروز، آخرین مهلت برای ثبت نام وام کرونا است

مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی کرونا برای صاحبان مشاغل امروز به پایان می رسد.

به گزارش بانک و صنعت، مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات حمایتی کرونا برای صاحبان مشاغل امروز به پایان می رسد و بر اساس اعلام کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا زمان ثبت نام دیگر تمدید نخواهد شد.

از سویی دیگر نیز بانک ها موظف هستند تا پیش از پایان آبان ماه پرونده همه متقاضیان را بررسی و به مشمولان، تسهیلات را بپردازند.

آمارها نشان می دهد که در هفته های اخیر روزانه به طور متوسط بیش از 2500 نفر از شاغلان کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه کارا ثبت نام کرده اند. مطابق با اعلام مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی تا پایان روز 28 مهرماه بیش از 331 هزار نفر از متقاضیان تسهیلات ویژه دولت برای کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا و صاحبان مشاغل و بنگاه ها، موفق به دریافت وام کرونا شده اند و پرونده بیش از 238 هزار بنگاه دیگر نیز در دست بررسی و پرداخت قرار دارد.

تاکنون میزان پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا از سوی بانک ها به کسب و کارها، جمعاً 6,200 میلیارد تومان بوده که از این میزان 1,300 میلیارد تومان به شرکت های بزرگ حمل ونقلی اختصاص یافته و حدود 4,900 میلیارد تومان مابقی نیز به رسته های 14 گانه شغلی که آسیب بیشتری از کرونا دیدند، اختصاص یافته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران