صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518929 تاریخ : 1399/06/15-14:22:08
,17,
امروز، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات برارزش افزوده فصل بهار

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی خبرداد؛

امروز، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات برارزش افزوده فصل بهار

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه امروز آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار است، گفت: مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار تمدید نمی شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی کشور، محمد مسیحی با بیان این که براساس مصوبه شورای عالی اقتصادی و با تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، زمان مقرر در قوانین مالیاتی نسبت به تسلیم اظهارنامه و رسیدگی های مالیاتی به مدت دو ماه تمدید شده بود، گفت: امروز 15 شهریورماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار 1399 است و این مهلت قابل تمدید نیست.

وی افزود: مودیان مالیاتی تا پایان امروز 15 شهریورماه 1399 مهلت دارند تا اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار خود را با مراجعه به سامانه مالیات بر ارزش افزوده به نشانی evat.ir به صورت الکترونیکی تسلیم و مالیات متعلق را پرداخت کنند. همچنین امروز ساعات حضور کارکنان ادارات امورمالیاتی تا ساعت 6 عصر خواهد بود.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امورمالیاتی کشور در خصوص جریمه افرادی که از ارائه اظهارنامه خودداری کنند، گفت: این افراد علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 102
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران