در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512482 تاریخ : 1399/02/20-16:05:37
,13,
آمادگی کامل وزارت جهاد کشاورزی برای مبارزه با آفات و بیماری های گندم

آمادگی کامل وزارت جهاد کشاورزی برای مبارزه با آفات و بیماری های گندم

وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اهمیت تولید گندم در کشور آمادگی کامل برای مبارزه با آفات و بیماری های گندم را داریم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی در نشست بررسی روند اقدامات مبارزه با بیماری های گندم که با حضور مدیران ارشد و روسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها در محل این وزارت برگزار شد، افزود: موضوع مبارزه با آفات و بیماری های گندم برای ما با اهمیت است که باید درخصوص اقدامات انجام شده، گزارشی تهیه و به هیات دولت ارائه شود.

وی اظهارداشت: در گزارش مذکور باید عنوان شود که این بیماری هر چند وقت یکبار در کشور به وجود می آید و ناوگان وزارت جهاد کشاورزی چه میزان آمادگی دارد.

وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر یادآوری اقدامات انجام شده در گزارش ها، تصریح کرد: همچنین باید در این گزارش ها میزان حمایت های لازم نیز ذکر شود.

خاوازی با بیان این که گزارش اقدامات انجام شده برای مبارزه با بیماری های گندم به طور احتمالی در جلسه هیات دولت فردا مطرح خواهد شد، اظهارامیدواری کرد: با همکاری سازمان حفظ نباتات کشور و روسای جهاد کشاورزی استان ها با مهار آفات و بیماری های گندم از این مرحله به سلامت عبور خواهیم کرد.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به صحبت های روز چهارشنبه هفته گذشته مقام معظم رهبری درباره محصولات اساسی به ویژه گندم و تولید آن، گفت: پیش بینی تولید را بر اساس گزارش های مجری طرح گندم منتقل کرده ایم و امیدواریم محقق شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران