صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522695 تاریخ : 1399/08/29-13:31:51
,17,
آمادگی داریم در صورت استمرار پایداری، بتوانیم با عرضه های اولیه ثبات مستمر ایجاد کنیم

آمادگی داریم در صورت استمرار پایداری، بتوانیم با عرضه های اولیه ثبات مستمر ایجاد کنیم

اظهارات وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره بازار سرمایه: خوشبختانه با تصمیماتی که اخیرا در شورای عالی بورس گرفته شده، یکسری عوامل محرک تقاضا را به جریان انداخته و تقویت کردیم و از این بابت باید شرایط ،تداوم داشته و پایدار باشد.

به گزارش بانک و صنعت ، وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره بازار سرمایه اظهار داشت: خوشبختانه با تصمیماتی که اخیرا در شورای عالی بورس گرفته شده، یکسری عوامل محرک تقاضا را به جریان انداخته و تقویت کردیم و از این بابت باید شرایط تداوم داشته و پایدار باشد.
دکتر فرهاد دژپسند در ادامه گفت: از سوی دیگر آمادگی داریم در صورت استمرار این پایداری، بتوانیم با عرضه اولیه ها ثبات مستمر ایجاد کنیم و از جانب ما تمامی زمینه های پایداری این روند وجود دارد.
وی با اظهار امیدواری نسبت به آینده بازار بورس افزود: اشخاصی که می خواهند درباره بازار سرمایه اظهارنظر کنند، دقت بیشتری داشته باشند و با رعایت همه جوانب و حواشی اظهار نظر کنند.
دکتر دژپسند خطاب به سهام داران تاکید کرد: سهامداران و خصوصا سهامداران حقیقی دقت کنند که اظهار نظر اشخاص درباره بازار سهام را به صورت خام نپذیرند و اول در دستگاه تحلیلی خودشان و فرایند مطالعه و مشاوره قرار داده و بعد از آن معاملات خود را بر این اساس با عمق بیشتری تنظیم کنند.
وی ابراز امیدواری کرد در صورت استمرار این روند، شرایط بهتری را در بازار سرمایه شاهد خواهیم بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 134
محله ویلایی پرنیان طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران