در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512667 تاریخ : 1399/02/22-17:43:18
,15,
الکامپ هوشمند انتهای شهریور ماه برگزار می شود

تاریخ جدید برگزاری نمایشگاه الکامپ 99 اعلام شد:

الکامپ هوشمند انتهای شهریور ماه برگزار می شود

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) در اطلاعیه ای تاریخ جدید نمایشگاه الکامپ امسال را 28 تا 31 شهریورماه اعلام کرد و از تغییرانی در ابعاد، جهت گیری و اولویت بندی آن خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، الکامپ آینده که برگزاری آن در پی ملاحظات بهداشتی برای فاصله گذاری اجتماعی به تاخیر افتاده بود در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه ها به انتهای شهریورماه انتقال پیدا کرده است و در برگزاری آن کوشیده شده است دست چین مناسبی از صنعت و بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و بازیگرانی که به بهبود شرایط بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی در دوران قرنطینه کمک کرده اند، حضور پیدا کنند.

محمد باقر اثنی عشری ، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با اشاره به اینکه این سازمان به عنوان برگزارکننده الکامپ از نزدیک روند شرایط بحران کرونا و توسعه آن را در ماه های آتی دنبال می کند، گفت: در اوج بحران کرونا هرچند بخش های بزرگی از بازار فناوری ایرانی لطمات سنگینی به لحاظ فروش، سرمایه و نیروی کار خورد، ولی بخش های دیگری از آن توانستند اقدمات درخشانی در زمینه آموزش، بهداشت، سرگرمی و تجارت الکترونیکی به شهروندان ارایه کنند که دامنه آنها از اپراتورها و بانک ها تا استارت آپ ها و فروشگاه های آنلاین متغییر است. از همین رو با امید به آنکه شرایط کلی اپیدمی تا پایان تابستان جاری بهبود محسوسی پیدا کند، تصمیم کمیته سیاست گذاری و برگزاری الکامپ بر آن شد که نسخه محدود تر، هوشمندتر و دقیق تری از نمایشگاه را در پایان فصل گرما برگزار کنیم تا فرصت بهتری برای معرفی این تلاش های بازیگران فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و ترمیم آسیب های وارد شده به این صنعت فراهم شود.

رضا حیدری ، مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ 99 نیز با تایید آنکه در پی بحران کرونا تقویم نمایشگاهی کشور دستخوش تغییرات گسترده ای شده است گفت: طبیعتا در نمایشگاه آتی شاهد نسخه محدود تری از نمایشگاه الکامپ همیشگی خواهیم بود که تمرکز بر سرویس های هوشمند در این عرصه دارد.

وی افزود: این سرویس ها در دوران فاصله گذاری اجتماعی و پس از آن پیش ران فضای اجتماعی، بهداشتی و کسب وکار خواهند بود، ولی برداشت صنفی سازمان به عنوان سازمان دهنده الکامپ این است که بازار فناوری ایران به تحریک مثبت در این زمینه ها نیاز دارد.

حیدری تصریح کرد: حوزه هایی مانند اپراتورها، سرویس های فروش آنلاین، محتوای دیجیتالی و سلامت آنلاین در این دوران با وجود محدودیت های فراوان، خدمات شایان توجهی به مردم ارایه کرده اند که در نمایشگاه پیش رو عرصه برای شناساندن، تقویت و توسعه آنها فراهم خواهد بود. البته همچنان توجه به ملاحظات بهداشتی و شرایط کلی فاصله گذاری اجتماعی بالاترین اولویت در برگزاری نمایشگاه الکامپ هوشمند آینده است و از تمامی راهکارهای موجود برای دسترسی الکترونیک به محتوا و حاضرین نمایشگاه استفاده خواهد شد.

وی درباره تاریخ جدید پیش ثبت نام الکامپ نیز گفت: در روزهای آینده و در اطلاعیه ای جداگانه تاریخ جدید پیش ثبت نام این نمایشگاه را به اطلاع همه علاقمندان خواهیم رساند.

علاقه مندان برای اطلاع از اخبار، شرایط و پیش ثبت نام می توانند به سایت رسمی الکامپ به آدرس http://iran-elecomp.com/ مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران