صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518082 تاریخ : 1399/05/28-14:09:54
,5,4,
آلمان خواستار پایان محاصره نفتی لیبی شد

شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد:

آلمان خواستار پایان محاصره نفتی لیبی شد

شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد که وزیر امور خارجه آلمان، خواستار پایان دادن به محاصره تأسیسات نفتی لیبی شده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از رویترز، شرکت ملی نفت لیبی (NOC) اعلام کرد که هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان در نشستی در روز دوشنبه (27 مردادماه) در طرابلس، بر لزوم پایان فوری محاصره تأسیسات نفتی لیبی تأکید کرده است.

ان اوسی در بیانیه ای اظهار کرد: مصطفی صنع الله، مدیرعامل شرکت ملی نفت لیبی با ماس دیدار کرد و آنها درباره آسیب های اقتصادی و زیست محیطی محاصره نفت لیبی گفت وگو کردند.

در این بیانیه آمده است: ماس بر لزوم پایان فوری این محاصره و حمایت آلمان از تلاش های شرکت ملی نفت لیبی برای بازگرداندن تولید این کشور تأکید کرد.

در پی محاصره چند پایانه بزرگ نفتی در شرق لیبی و میدان های نفتی جنوب این کشور توسط نیروهای مسلح وفادار به خلیفه حفتر، در 18 ژانویه، اقتصاد این کشور دچار بحران شده و به تدریج سبب کاهش تولید ملی روزامه نفت این کشور از حدود یک میلیون و 200 هزار بشکه به کمتر از 100 هزار بشکه شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 128
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران