صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 447062 تاریخ : 1397/11/06-13:07:23
,17,7,21,
التهابات بازار ارز و نقش صرافی ها

نادری انتقاد کرد؛

التهابات بازار ارز و نقش صرافی ها

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نقش صرافی‌ها در تعدیل قیمت ارز زیاد است ولی با این حال در برخی از صرافی ها اقدامات ناشایستی نیز رخ می دهد که نظارت بانک مرکزی باید بیشتر باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ شهاب نادری؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  در خصوص نقش صرافی ها در تعدیل بازار ارز گفت: طبق جلسه ای که با صرافان داشتیم این صنف نیز گلایه هایی داشتند و ادعا می کردند که به بهانه های واهی طی چند ماه اخیر  از سوی دولت بر ما فشار وارد می کنند.

وی با بیان اینکه نظر بنده این است که با توجه به شرایط فعلی جامعه صرافی ها خود عامل گرانی ارز هستند، گفت: نقش صرافی‌ها در تعدیل قیمت ارز زیاد است ولی با این حال در برخی از صرافی ها اقدامات غیرصحیحی رخ می دهد که نظارت بانک مرکزی باید بیشتر باشد.

بانک ها بیشتر از صرافی ها عامل بدبختی اقتصادی 

نادری با تاکید بر اینکه بیشتر از صرافی ها، برخی از بانک ها عامل بدبختی اقتصادی مردم هستند افزود:من در این موضوعات اقتصادی منتقد دولت بودم ولی با توجه به شرایط فعلی جامعه در کنار دولت هستم تا از این شرایط بد اقتصادی عبور کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجموعه بانک مرکزی مدیریت خوبی ندارند و ضعف مدیریتی برخی از مسئولین در کشور مهم ترین معظل است چرا که توان و ایده اقتصادی ندارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران