در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510052 تاریخ : 1399/01/09-13:29:59
,2,
اقساط تسهیلات قرض الحسنه بانک کشاورزی سه ماه به تعویق افتاد

در اجرای دستور العمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران:

اقساط تسهیلات قرض الحسنه بانک کشاورزی سه ماه به تعویق افتاد

در اجرای دستور العمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک کشاورزی اقساط تسهیلات قرض الحسنه مشتریان این بانک را سه ماه به تعویق انداخت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، پیرو درج خبری در پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران مبنی بر کسر اقساط تسهیلات قرض الحسنه برخی از مشتریان،این بانک جوابیه ای را به شرح زیر برای پایگاه خبری یاد شده ارسال کرد:

مدیرمسئول محترم پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران

موضوع: جوابیه 

باسلام و احترام؛

پیرو درج خبری با عنوان « بانک کشاورزی مصوبه عدم کسر اقساط وام ازدواج را اجرا نکرد» و بازنشرآن در صفحه اینستاگرام آن پایگاه خبری، خواهشمند است دستور فرمایید مطابق قانون و به منظور تنویر افکار عمومی نسبت به درج این پاسخ اقدام فرمایند.

1- بانک  کشاورزی در اجرای قوانین و بخشنامه های ابلاغی  پیشاهنگ و پیشگام و مجری مصوبه های قانونی است و در زمینه وصول مطالبات، سیاست همراهی و مدارا با مشتریان را محور فعالیت های خود در این حوزه قرار داده است.

2- بر اساس بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تعویق اقساط قرض الحسنه مشتریان به مدت سه ماه این موضوع در دستور کار بانک کشاورزی قرار گرفته و دستور العمل های مربوطه به مدیریت های شعب بانک در استان ها ابلاغ شده است.

3- اقساط کسر شده صرفا مربوط به آن دسته از مشتریانی است که گزینه دستور پرداخت (Standing order) حساب را فعال کرده اند و در تاریخ مقرر و بدون حضور در شعب، اقساط تسهیلات آنان کسر شده است.

4- بدیهی است بر اساس بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ،مبلغ کسر شده اقساط به حساب این دسته از مشتریان باز گردانده خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران