جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446394 تاریخ : 1397/10/29-17:14:28
,17,
اقدام جهادی سازمان ملی استاندارد در شناسایی و معرفی محموله های قاچاق

اقدام جهادی سازمان ملی استاندارد در شناسایی و معرفی محموله های قاچاق

نشست مشترک ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با دستگاه های اجرایی ذیربط با حضور تنی چند از نمایندگان مجلس و استاندار سیستان و بلوچستان در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان استاندارد، در این نشست، مسلم بیات، معاون ارزیابی کیفیت با تاکید بر اینکه سازمان ملی استاندارد ایران متولی اصلی کشف قاچاق کالا و ارز نیست به تشریح برنامه­ های جامع سازمان در بازنگری فرآیندها و روش های انجام کار پرداخت و گفت: از ابتدای امسال بازرسی و نمونه برداری از فرآورده های صادراتی مشتقات نفتی را با ساماندهی شرکت های بازرسی، اصلاح روش بازرسی و نمونه برداری و همچنین طراحی و راه اندازی سامانه استاندارد سازی و تعیین ماهیت آغاز کرده ایم.

وی با اشاره به تشکیل تیم های تخصصی در بازنگری اسناد و بررسی و تحلیل نتایج آزمون افزود: به منظور تسریع در فرآیندها، علاوه بر آموزش، بررسی پرونده ها را، در سه منطقه دیگر نیز گسترش دادیم.

بیات اعلام کرد: در بازرسی های صورت گرفته ، بیش از 400 محموله غیر منطبق با کدهای رهگیری نتایج آزمون و اظهاریه­ های صادرکنندگان شناسایی شده است .

بیات، استراتژی سازمان ملی استاندارد ایران را حمایت از صادرکنندگان قانون مدار و برخورد قاطع با متخلفان دانست و تصریح کرد: گزارش تخلفات صادرکنندگان طی نامه ای به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین گمرکات برای اقدامات قانونی اعلام شده است .

در ادامه، علی مویدی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تقدیر از اقدامات اخیر سازمان ملی استاندارد ایران، اقدامات این سازمان را انقلابی و جهادی و قابل تقدیر دانست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران