در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511958 تاریخ : 1399/02/11-13:41:32
,6,
اقدامات مگاموتور در پیشگیری از کرونا بسیار ارزشمند است

معاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بازدید از مگاموتور:

اقدامات مگاموتور در پیشگیری از کرونا بسیار ارزشمند است

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از مگاموتور، اقدامات این شرکت را در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری کرونا موثر و ستودنی دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سایپانیوز، حاتم شاکرمی در بازدید از خطوط تولید مگاموتور و در نشست با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این شرکت اظهار کرد: مگاموتور با رعایت پروتکل های بهداشتی باهدف حفظ سلامت کارکنان خود، توانسته جریان تولید صنعتی را مطابق با برنامه ها ادامه دهد.

وی افزود: مگاموتور در زمینه آموزش نیروی انسانی خود جهت رعایت دستورالعمل های بهداشت فردی نیز اقدامات موثری انجام داده است.

به گفته شاکرمی تامین وسایل و تجهیزات بهداشت فردی، ارائه آموزش های لازم، نظارت ها، غربالگری ها و رعایت فاصله فردی از جمله مواردی است که در خطوط تولید مگاموتور به صورت کامل و استاندارد رعایت می شود.

در ادامه وحید ولی زاده معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور به ارائه گزارشی مبسوطی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط شرکت مگاموتور در خصوص پیشگیری از انتقال ویروس کرونا با هدف حفظ سلامت کارکنان و تداوم تولید پرداخت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران