در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519991 تاریخ : 1399/07/01-15:00:57
,15,4,
اقدامات مایکروسافت برای صرفه جویی در مصرف آب

اقدامات مایکروسافت برای صرفه جویی در مصرف آب

شرکت مایکروسافت در راستای مقابله با گرمایش زمین و کمک به حفظ محیط زیست اعلام کرده تا سال 2030 بیش از مقدار آب مصرفی را دوباره جایگزین خواهد کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از انگجت، پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که مقدار دی اکسید کربن تولیدی خود را تا سال 2030 به صفر می رساند و حالا تصریح کرده که به روش های مختلف مقدار آب جایگزین شونده را بیش از مقدار آب مصرفی خود خواهد کرد.

حذف سطوح پوشیده از آسفالت در ساختمان ها و مراکز و مؤسسات وابسته به مایکروسافت، کمک به احیای جنگل ها و مراتع در نقاط مختلف، کاهش مصرف آب برای خنک کردن پایگاه های داده و رایانه های سرور، استفاده از منابع آب تجدید پذیر مانند آب باران و آب های بازیافتی از جمله روش های مایکروسافت در این زمینه است.

بر اساس محاسبات مایکروسافت، استفاده از چنین روش هایی باعث صرفه جویی سالانه 16 میلیون لیتری در مصرف آب توسط شرکت مایکروسافت خواهد شد. این شرکت با بازیافت آب و استفاده از آب های تصفیه شده به دست آمده از فاضلاب برای خنک سازی محیط های کاری و سرورها و پایگاه های داده خود نیز روند صرفه جویی را افزایش می دهد.

مایکروسافت همچنین از همکاری با سازمان های غیردولتی در جوامع و ایالت های مختلف آمریکا برای افزایش درک مردم در مورد ضرورت صرفه جویی در مصرف آب خبر داده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران